Бережіть природу від пожеж...

Із настанням літнього періоду природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загорається від непогашеного сірника або ж тліючої цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад на територіях домогосподарств, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Часто залишений без нагляду вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряну погоду. Вони завдають шкоду як господарствам, так і лісовим насадженням. Зупинити полум'я, що набрало сили дуже непросто. Крім того, що створюється загроза для навколишнього середовища, вогонь може знищити житлові будівлі й забрати людські життя. За останні роки спостерігається збільшення кількості пожеж на відкритих територіях не тільки на Донеччині, але й взагалі по Україні, причиною яких стає людська недбалість, безвідповідальне ставлення до застережень рятувальників та ігнорування правил пожежної безпеки.

15:33 10.06.2020