Маєш право знати. Завершаюча 28 сесія в 2017 році

Дата: 26.12.2017 11:18

22 грудня 2017 року в Шахівській сільській раді відбулась остання 28 сесія в 2017 році. Серед основних питань, які розглянули депутати – затвердження  бюджету на 2018 рік, Програми економічного і соціального розвитку  на 2018 рік, Положення про використання офіційної символіки громади, Порядку залучення розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Шахівської ради та розглянуто земельні питання. На сесії були 11 депутатів із 14.

На початку сесії було презентовано звіт про діяльність виконавчих органів за 11 місяців 2017 року.

Посилання на презентацію: ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ЗА 11 МІСЯЦІВ  2017 РІК

Трьох депутатів сільської ради - Сергія Шапко, Людмилу Самойленко, Олександра Колоса, під час засідання сесії відзначили подяками за вагомий особистий внесок у розвиток громади, самовідданість, відповідальність, активну громадську позицію та діяльність, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.