Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери Шапко Юлію Олександрівну!

Дата: 03.11.2017 11:27

Вітаємо з нагоди Дня працівників соціальної сфери завідувача сектору соціального захисту населення, чуйну, добру, гарну жінку

Шапко Юлію Олександрівну!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Бажаємо, щоб Вам вистачило наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький Вам уклін за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.

Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!