Санаторнно-курортне лікування.

Дата: 12.04.2018 12:00

Департамент охорони здоровя облдержадміністрації

повідомляє про отримання областю санаторно-курортних путівок до Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій Міністерства охорони здоров’я України «Люстдорф», розташованого за адресою: м. Одеса,  п. Черноморка, вул. Зої Космодем’янської,1 (контактні телефони: (0482) 36-00-42).

Показання для лікування:

• групи ризику по туберкульозу (кат. 5.4);
  • активні, затихаючі форми костносуставного туберкульозу різної локалізації після проведення основного курсу лікування в умовах стаціонару ( кат.1, кат.3); процеси в стані затихання, з залишковими змінами ( кат.5.1);
  • сколіотична хвороба 1-2 та початком 3 ступеню;
  • остеохондропатія хребта, тазостегнових суглобів та іншою локалізаціє в 1-2-3 ступенях захворювання;
  • хронічний остемієліт;
  • вроджений вивих стегна.

Путівка дійсна при наявності.

• санаторно-курортної карти;
  • довідки епідеміолога про відсутність контакту з інфекційними хворими;
  • довідки про проведення щеплення;
  • довідки дерматолога про відсутність заразних захворювань шкіри;
  • рентгенівські дослідження, їх опис;
  • свідоцтва про народження;
  • школярі повинні мати характеристику зі школи, комплект підручників та письмового приладдя.

Дата заїзду 15 квітня по 15 травня поточного року. Термін путівки 30 календарних днів. Вік дітей для санаторно-курортного лікування від 6 до 14 років. Діти перебувають в санаторії без батьків.

У разі потреби дітей диспансерної групи у вищезазначених путівках пропонуємо батькам звертатися за путівками до лікувально-профілактичних установ за місцем мешкання.