Для суб’єктів господарювання, які залучені у сфері громадського харчування.

Дата: 19.04.2018 11:02

Після успішного проведення у регіонах за 2016-2017 роки семінарів щодо аспектів законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, Міністерство аграрної політики України отримало багато позитивних відгуків та побажань щодо проведення таких заходів і в 2018 року.

Таким чином, з квітня поточного року Директорат безпечності та якості харчової продукції Міністерства аграрної політики України спільно з Проектом, що фінансуються ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» продовжує проведення таких семінарів у регіонах, темою яких буде: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід».

Датою проведення семінару в Донецькій області визначено 19 вересня 2018 року, який пройде у м. Краматорськ.

У разі зацікавленості, кандидитури участиків для участі в семінарі можна подати до виконавчого комітету Шахівської сільської ради за формою що додається:

Список учасників семінару "Обов'язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід", який відбудеться у м. Краматорськ 19 вересня 2018 року.

П.І.Б

учасника

Посада Назва організації Адрес організації Контактний      телефон          Електронна   пошта