Привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Дата: 08.05.2018 14:08

8 травня 2018 року староста с. Володимирівка Сацура Володимир Миколайович відвідав ветерана Великої Вітчизняної війни Лягушу Володимира Степановича та привітав зі святом!

Для усіх поколінь 9 травня є особливим святом – у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. Адже мільйони наших співвітчизників полягли у боях  за найсвятіше – свободу своєї Батьківщини.

І хоча події тієї страшної війни віддаляються від нас з кожним роком, але в пам'яті народній назавжди залишаться героїзм, мужність, відвага воїнів і працівників тилу, які  не шкодували свого здоров’я і життя для нашого мирного майбутнього.

На жаль, ветеранів Великої Вітчизняної війни залишилося не так багато. Ці люди заслуговують на особливу пошану, адже що саме їм завдячуємо своїм життям.

Шановні ветерани! Вітаємо Вас із Днем Перемоги!

Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Пишаємося тим, що Ви зробили для Перемоги!