Про конкурс проектів серед громадських організацій

Дата: 11.05.2018 09:46

Фонд Східна Європа та німецька ГО ChildFund Deutschland e.V. оголошують конкурс проектів серед громадських організацій, спрямованих на налагодження партнерства між внутрішньо переміщеними особами (далі – ВПО), бізнесом, громадами та місцевою владою шляхом реалізації спільних ініціатив, спрямованих на вирішення важливих для громади соціальних, економічних, або ж екологічних проблем. Середній розмір гранту – 60 000 грн.

Мета конкурсу – підвищити спроможність місцевих громад до самоорганізації
та діалогу, наприклад, через нові навики чи інструментарій/механізми, задля вирішення конкретних місцевих проблем чи створення конкретного продукту, налагоджуючи співпрацю громади, бізнесу і влади та інтегруючи вразливі верстви населення.

У рамках конкурсу планується надати підтримку чотирьом громадським організаціям. Загальний бюджет конкурсу – 240 000 грн. Середній розмір гранту
60 000 грн.

До участі в конкурсі запрошуються українські недержавні неприбуткові організації
зі статусом юридичної особи з Одеської, Харківської, Донецької та Луганської областей.

Термін реалізації проекту не повинен перевищувати 2 місяці та має закінчитися
до 30 вересня 2018 року.

Останній термін подання заявок – 15 червня 2018 року. Заявки повинні бути надіслані на адресу електронної пошти: oshavarova@eef.org.ua з поміткою у темі листа «Конкурс на налагодження партнерства».

Питання щодо цього конкурсу можуть бути надіслані у письмовому вигляді Ользі Шаваровій, координатору програм Фонду Східна Європа, електронною поштою на адресу: oshavarova@eef.org.ua.

Детальну інформацію про конкурс та документацію для заповнення можна отримати , а