Кожен день – це можливість стати крашим, ніж вчора.

Дата: 18.05.2018 15:06

18 травня 2018 року у відділі освіти вібувся семінар-нарада лідерів молодіжних організацій Добропільського району, який провели спільно відділ освіти і сектор сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації .

Учасники працювали з вчителем трудового навчання Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мариною Шаданією та виготовили сувеніри в японській техніці «Темарі».

З практичним психологом РМК відділу освіти Лілією Паращук  працювали над особистістю лідера, його рисами та якостями, виготовили колаж та блискуче захистили свої бачення. У подарунок учасники отримали авторську розробку «Робочий зошит «Твоя ініціатива». Із захопленням знайомилися з досвідом скаутських організацій.

За активну участь, яскравий прояв свого таланту учасники отримали грамоти та призи.

Кожен день – це можливість стати кращим, ніж вчора.