Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Проведення семінару - тренінгу.

Дата: 29.05.2018 13:42
Кількість переглядів: 945

                  Фото без опису

    В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки 31 травня у м. Краматорськ і 7 червня у м. Маріуполь буде проведено семінар - тренінг "Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації".

   До участі в семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, менеджери, та ін.), представники органів влади, неурядових громадських організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.

   Учасники бізнес-семінару ознайомляться з альтернативними засобами вирішення спорів/конфліктів без звернень до судових органів (у т.ч. з такими як переговори, медіація), їх перевагами та відмінностями; існуючими механізмами вирішення спорів/конфліктів; намагатимуться розвинути практичні навички вирішення спорів/конфліктів на основі тренувальних кейсів.

   Семінар-тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, чим досягти покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії вікон того рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.

   Початок роботи семінару - тренінгу:

  • 31 травня 2018 року о 10.00 (м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48-А, Донецька торгово-промислова палата, конференц-зал). Реєстрація учасників - з 9-30 год.
  • 07 червня о 10.00 (м. Маріуполь, пр. Будівельників, 143, Маріупольське відділення Донецької торгово-промислової палати). Реєстрація учасників - з 9-30 год.

   Більш детальну інформацію про семінар-тренінг Ви можете отримати на офіційному сайті та за тел.: +38050-460-7771, e-mail: elena.zhomyk@gmail.com (Олена Жорник).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано