Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Проведення дослідження щодо стану галузі культури в громадах.

Дата: 15.06.2018 10:25
Кількість переглядів: 758

            ? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?°?????µ???°"

 

   Процес децентралізації в Україні передбачає реформування усіх сфер життя територіальних громад, до числа яких належить і культура. Головною метою такого реформування є створення безпечного та комфортного середовища для життя людини в Україні через побудову ефективної системи влади шляхом передачі повноважень та, відповідно, фінансового забезпечення від центральних органів виконавчої влади до органів місцевого самоврядування.

  Ефективність розвитку громади залежить пріоритезації її керівництвом напрямків соціально-економічного розвитку, що створює нові й широкі можливості для розвитку галузі культури на місцях.

  На сучасному етапі розвитку громад виникає потреба у проведенні загального аналізу стану галузі культури на місцевому рівні, оцінки поточних проблем і перешкод її розвитку, та уточненні кроків щодо їх вирішення задля успішної реалізації культурної складової реформи децентралізації і покращення якості та доступності культурних послуг на місцевому рівні.

  У зв’язку з цим директором стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводиться опитування, головною метою якого є отримання даних стосовно реального стану галузі культури на місцевому рівні, аналіз яких дасть змогу об’єктивно визначити перспективні цілі та пріоритети розвитку галузі культури в Україні, що відповідатимуть реальним потребам громадян.

   Опитування проводиться до 25 червня 2018 року на загальнонаціональному рівні шляхом поширення онлайн анкети серед жителів об’єднаних територіальних громад, які мають доступ до мережі Інтернет.

   Анкету можуть заповнювати усі зацікавлені особи (опитування для очільників громад буде проводитися окремо). 

   Онлайн анкета знаходиться за

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано