На Донеччині упереджено спробу незаконного перевезення обладнання для дитячого ігрового майданчика на суму 80 тис гривень

Дата: 25.06.2018 15:22

Співробітниками спеціального підрозділу податкової міліції ДФС, який залучений до складу Об’єднаних сил, спільно з працівниками прикордонної служби України 23 червня 2018 року під час огляду на КПВВ «Новотроїцьке» автомобілю під керуванням мешканця Великоновосілківського району Донецької області виявлено дитячий ігровий майданчик орієнтовною вартістю 80,0 тис грн, який він намагався перевезти на тимчасово окуповану територію України.

Відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучено до прийняття законного рішення.

ГУ ДФС у Донецькій області