Будь ласка, допоможіть зібрати кошти на лікування і трансплантацію кісткового мозку Прудник Юлії Олександрівні

Дата: 26.06.2018 15:37

Жителька села Шахове Прудник Юлія з вересня 2016 року знаходиться на диспансерному обліку у лікаря онколога.

Діагноз: лімфома Ходжкіна, з нодулярним склерозом, змішаноклітинним. Юлія приймала курси лікування та проходила курси хіміотерапії в Краматорському онкодиспансері, але за останній час стан здоров’я її значно погіршився, лікарями рекомендовано тривале дороге лікування та  пересадка кісткового мозку в Київському центрі трансплантації кісткового мозку, на яку потрібно 150 000 грн.

У родичів Юлії таких коштів немає , тому вони звертаються до небайдужих громадян із проханням допомогти їх донечці.

Телефон мами Юлії : 050-887-87-27 (Надія Василівна)

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку на Прудник Юлію: 5168 7573 5419 5374