Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Власники та орендарі земель Донеччини поповнили місцеві бюджети майже 417 мільйонами гривень

Дата: 23.07.2018 10:25
Кількість переглядів: 549

Власники та орендарі земель Донеччини поповнили

місцеві бюджети майже 417 мільйонами гривень     

        За перше півріччя 2018 року місцеві бюджети Донецької області отримали 416,7 млн гривень плати за землю. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 370,9 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 45,8 млн гривень.

       Цього року у формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце, поступившись податку на доходи фізичних осіб. За результатами січня-червня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 8,2 відсотків.

      За територіальною приналежністю найбільші надходження податку за землю сплачено за землі м. Маріуполя – понад 114 млн грн, землекористувачі м. Краматорськ поповнили бюджет на 48,7 млн грн, Добропільського району – на 47,6 млн гривень.

      Фіскальна служба Донеччини нагадує, що нарахування сум податку за землю фізичним особам було проведено контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки до 1 липня 2018 року. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

 

Владельцы и арендаторы земель Донецкой области пополнили

местные бюджеты почти 417 миллионами гривен     

       За первое полугодие 2018 года местные бюджеты Донецкой области получили 416,7 млн гривен платы за землю. Подавляющая часть поступлений получена от юридических лиц, которые перечислили 370,9 млн грн земельного налога и арендной платы за земли государственной и коммунальной собственности. В свою очередь, физические лица перечислили 45,8 млн гривен.

      В этом году в формировании местных бюджетов по показателю наибольших поступлений плата за землю занимает второе место, уступив налогу на доходы физических лиц. По результатам января-июня текущего года общий удельный вес платы за землю в поступлениях местных бюджетов составляет 8,2 процентов.

      По территориальной принадлежности наибольшие поступления налога за землю уплачены за земли г. Мариуполя - свыше 114 млн грн, землепользователи г. Краматорска пополнили бюджет на 48,7 млн грн, Добропольского района - на 47,6 млн гривен.

     Фискальная служба Донецкой области напоминает, что начисление сумм налога на землю физическим лицам было проведено контролирующими органами по месту нахождения земельного участка до 1 июля 2018 года. Налог физическими лицами оплачивается в течение 60 дней со дня вручения налогового уведомления-решения.

20.07.2018 - Головне управління ДФС у Донецькій області

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано