Відкриття Центру надання адміністративних послуг

Дата: 27.09.2018 14:45

26 вересня 2018 року відбулася важлива історична подія для Шахівської громади - відкриття Центру надання адміністративних послуг, на яке завітали: заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Стокоз Ігор Сергійович, начальник управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг та ринкового середовища Департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації Дудуляк Ірина Вікторівна, в.о. начальника Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Пітик Неоніла Євгеніївна, радник Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою Артем Колодезний, заступник Шахівського сільського голови Шапко Олексій Леонідович та секретар Шахівської сільської ради Омельченко Людмила Юріївна.

Завдяки створенню сучасного Центру мешканці громади отримали доступ до широкого спектру якісних адміністративних послуг, з пререліком яких можна ознайомитись за посиланням тут.

Відкриття ЦНАП позитивно вплине на якість життя мешканців громади. Люди відчують зручність та комфортність в отриманні максимально необхідних послуг, оскільки не потрібно буде тратити половину, а то й цілий день, щоб отримати будь-яку адміністративну послугу у ЦНАПі, який розташований у місті Добропілля.

Фото відкриття ЦНАП тут.