Майже 600 млн грн єдиного внеску щомісяця перераховує на соціальні потреби бізнес Донеччини

Дата: 18.12.2018 10:18

За одинадцять місяців 2018 року працедавці Донецької області сплатили 6 млрд 532 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Щомісяця на соціальні видатки бізнес Донеччини перераховує 594 млн грн, що на 79 млн грн більше середньомісячних надходжень 2017 року. Зокрема, за останній місяць осені сплачено понад 655 млн гривень.

За територіальною приналежністю з найбільшим показником сплати єдиного внеску лідирують платники, що перебувають на обліку у м. Маріуполі. Так, за 11 місяців поточного року, завдяки злагодженій роботі фахівців служби з суб’єктами господарювання, вдалося досягти рівня надходжень єдиного внеску майже 1,9 млрд гривень.

Також, за показником сплати єдиного внеску подолали рубіж у 1 млрд гривень і платники Покровсько-Добропільского управління – з початку року місцеві страхувальники перерахували майже 1,2 млрд гривень.

Фіскальна служба Донеччини нагадує, що саме єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадян тощо. Тому в черговий раз закликаємо працедавців регіону сумлінно ставитись до виконання своїх конституційних обов’язків – своєчасно та в повному обсязі сплачувати податкові зобов’язання.

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДФС у Донецькій області