У Держбюджеті 2019 передбачено понад 30 млрд грн на розвиток регіонів

Дата: 08.01.2019 10:44

У Державному бюджеті 2019 року передбачено понад 30 млрд грн на розвиток регіонів (у 2018 — 25,4 млрд грн). Про це нагадав  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Так, у держбюджеті-2019 закладено 7,7 млрд грн на Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР). Кошти спрямовуватимуться на розбудову Нового освітнього простору у школах та дитсадках, будівництво та реконструкцію медичної, соціальної, культурної та спортивної інфраструктури. Обов’язковим при реалізації проектів є спрямування 10% коштів на об’єкти спортивної інфраструктури, 10% - на енергоефективні заходи для освітніх і медичних закладів, а також 0,5 млрд грн - для реалізації проектів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету».

Більше інформації тут.