Вітаємо з Днем народження!

Дата: 08.04.2019 12:50

07 квітня 2019 року свій День народження відсвяткував заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Шахівської сільської ради Олексій Леонідович Шапко.

Шановний Олексію Леонідовичу!

Веселій людині — добрій, чуйній і великодушній — наші поздоровлення з Днем народження і самі ліпші побажання! Хай у вас буде дуже багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай ваша хата буде наповнена сміхом, приязню і добром! Хай буде багато друзів у вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди!

З повагою,

колектив Шахівської сільської ради!