"Донеччина зустрічає своїх захисників"

Дата: 21.06.2019 12:17

З 04 по 05 липня 2019 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників». Метою акції є:

• презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
  • навчання молоді надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях;
  • заходи, присвячені 5 річниці з часу звільнення міст Східної України від російської окупації.

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО.

Проведення заходу буде відбуватись в II етапи.

1. етап. 04 липня - Наметове містечко м. Краматорськ гора Карачун:
  • Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»;
  • Волонтерський сектор;
  • Сектор спілкування з ветеранами АТО;
  • Сектор відеопоказів;
  • Сектор обміну інформації;
  • Координаційний сектор;
  • Навчальний сектор;

Робота в секторах:

• презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
  • обмін спогадами;
  • показ відео сюжетів АТО;
  • майстер клас з надання домедичної допомоги;
  • акустичний концерт «Пісні народжені в АТО»
  1. етап. 05 липня - відкриття музею «Український нескорений Донбас» у м. Дружківка. Участь у заходах присвячених 5 річниці з часу звільнення міст Східної України від російської окупації.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Донецькою обласною державною адміністрацією спільно з громадською організацією

«Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області.

Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 04-05 липня.

Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 04 по 05 липня). Поселення у наметовому містечку м. Краматорськ гора Карачун можливо не раніше 10.00 (04 липня). Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку - 200 учасників. Також можливо взяти участь у заході з власним наметом.

Контактна особа: Назаров Олексій, тел. (066) 790 47 73