Матеріально - технічне забезпечення

Дата: 11.09.2019 14:05

Комунальний заклад «Шахівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради» розміщений у двох будівлях загальною площею 3470м2 ,  проектна потужність – 250 учнів. Середня наповнюваність класів по школі складає 15.5 учнів.  Територія закладу становить 4,8 га, огороджена, озеленена, утримується в належному стані.

Для реалізації навчально – виховного процесу у школі наявні 27 класних кімнат ( включаючи навчальні кабінети), спортивна зала, їдальня, бібліотека, спортивний майданчик, на якому знаходяться футбольне поле зі штучним покриттям і поле зі штучним покриттям для гри в баскетбол, волейбол і теніс, тренажерний комплекс.  Їдальня розрахована  на 80 посадкових місць, оснащена сучасним технологічним обладнанням. Навчальний заклад має дві учительські кімнати, кабінет педагога – організатора, кабінет директора, кабінет завучів, кабінет завгоспа, роздягальні, 2 приміщення технічного персоналу, медичний кабінет.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями  для кожного учня, шафами, столами і стільцями для робочого місця кожного педпрацівника. У кабінетах фізики, хімії, біології, інформатики встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (10+1) з ліцензованим програмним забезпеченням, кабінет англійської мови – з лінгафонним обладнанням (15+1).

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою:

• комп’ютерів  - 51 шт. ( підключено до Інтернету зі швидкістю до 10 Мбіт/с);
  • портативних комп’ютерів, ноутбуків, нетбуків – 140;
  • планшетів – 26;
  • проектори та інтерактивні дошки – 16;
  • принтери – 22 ( з них  - один ЗD).

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно – гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, технічне обладнання. Всі навчальні кабінети відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України № 601 від 20.07.2004 року,  Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально – виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 року за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 року за № 63.

Навчально – методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми. Бібліотечний фонд закладу нараховує 21661 екземплярів, враховуючи підручники.

Коридори закладу, навчальні кабінети, класні кімнати, їдальня, адміністративні кабінети, учительські, спортивна зала, бібліотека естетично оформлені стендами.