ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 06.11.2019 10:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування

Повна назва документа державного планування: Проект стратегії розвитку Шахівської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019-2025 роки.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Шахівська сільська рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та Проекту стратегії розвитку Шахівської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019-2025 роки розпочато з дня їх оприлюднення, а саме              06 листопада 2019 року на сайті Шахівської сільської об'єднаної територіальної громади та триватиме до 21 листопада 2019 р.

Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.

Отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. М.Ф. Чернявського, буд.14, с. Шахове, Добропільський р-н, Донецька обл., 85050 або на сайті: https://gromada.org.ua/gromada/shahivska/news/1571992963/

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту стратегії розвитку Шахівської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019-2025 роки подаються до: Шахівської сільської ради, ел.адреса: shahivska.otg@depfin.dn.gov.ua

Відповідальна особа: завідувач фінансово-економічного сектору Шахівської сільської ради Новікова Олена Миколаївна, тел. 050-204-44-28, контактна особа: завідувач юридичного сектору Шахівської сільської ради Штагер Наталія Юріївна, 095-149-07-32.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до 21 листопада 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.