Заходи в Золотоколодязькому сільському будинку культури...

Дата: 20.02.2020 13:28

До послуг всіх бажаючих у приміщенні будинку культури с. Золотий Колодязь та на прилеглій території цілодобово працює безкоштовний доступ до інтеренет мережі  (через вай-фай зєднання)

пароль для входу: 12114052

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в розважальній програмі до народного свята масної (масляної), всім бажаючим можна бути не тільки глядачами , а і прийняти активну участь у святковій програмі.

Запрошення діє як для дорослих так і для дітей.

Екскурсії

до музею історії села Золотий Колодязь можна замовити по телефону 0506385199.