ЗАРУБІЖНА ЛІТ.

Дата: 17.03.2020 10:56

Опрацювати у підручнику с. 204-214, прочитати п'єсу "Ревізор". Підготувати відповіді на запитання (с.214-215)

Ознайомитись  із змістом повісті М. В. Гоголя «Шинель», аналізувати особливості сюжету й композиції твору. Опрацювати образ Башмачкіна та столиці (як чужого й ворожого для людини простору), дібрати цитатний матеріал до образу головного героя.  Відповідати на питання, с. 216-227.

До уроку позакласного читання ознайомитись із твором М. В. Гоголя «Портрет», написати есе до твору (буктрейлер).

На основі статті підручника (с. 233-240) підготувати розповідь про «стару» і «нову драму», зміни в драматургії кінця ХІХ – початку ХХ століття. Відповідати на питання,

с. 236.

Ознайомитись із творчістю Генріка Юхана Ібсена та його п’єсою «Ляльковий дім»,

с. 240-249. Відповідати на питання, с. 250-252. Визначити проблематику твору та його ідейно-тематичний зміст.