Шахівська об'єднана територіальна громада

МОМ ОГОЛОШУЄ НАБІР В ОСВІТНІЙ ГРАНТОВИЙ ПРОЄКТ

Дата: 08.05.2020 09:36

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії розпочинає набір учасників у новий проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України», спрямований на соціально-економічний розвиток Донецької та Луганської областей (тут і далі йдеться про території, контрольовані Урядом України), зокрема районів уздовж лінії розмежування на сході України.

Зокрема, МОМ планує надати 50 грантів для молодих мешканців Донецької області віком від 18 до 35 років, які прагнуть розвивати свою кар'єру у сфері інформаційних технологій та потребують підтримки для досягнення цієї мети. Гранти будуть надаватися у формі оплати навчання на професійних курсах, пов'язаних з інформаційними технологіями (у розмірі до 700 доларів США), та у вигляді обладнання, необхідного для застосування отриманих навичок у сфері інформаційних технологій (у розмірі до 1000 доларів США).

Останній термін подання анкет на участь у проєкті — 24 травня 2020 року

Детальна інформація за посиланням http://iom.org.ua/ua/node/3162

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)