Грант для малих та середніх підприємств, власницями та керівниками яких є жінки

Дата: 08.05.2020 10:15

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес. Заходи з розширення бізнесу можуть бути спрямовані на підвищення продуктивності та збільшення виробництва, вихід на зовнішні ринки, розширення асортименту продукції, підвищення ефективності бізнесу .

Основні критерії:
- Річний оборот підприємств має бути більше ніж 500 000 грн
- Грантові заявки приймаємо від юридичних осіб: фізичних осіб-підприємців, товариств з обмеженою відповідальністю тощо, окрім неприбуткових організацій
- Більше 50% - доля статутного капіталу, яка належить жінкам, якщо на грант подається співвласниця підприємства
- Не менше 25% від загального бюджету грантової діяльності - щонайменший внесок грантоотримувачки

Сума кожної грантової угоди без внеску грантоотримувачки становитиме від 300 000 грн до 1 000 000 грн.

Кінцевий термін подання заявки до 31 травня 2020р.

Деталі гранту: http://bit.ly/2SKQ7Jz.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)