Проекти рішень про втановлення податків на території Шахівської сільської ради на 2021 рік

Дата: 12.05.2020 14:55

Рішення №2 «Про затвердження проекту рішення "Про затвердження ставок і пільг із сплати земельного податку на території Шахівської сільської ради на 2021 рік"».

Рішення №3 «Про затвердження проекту рішення "Про затвердження ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Шахівської сільської ради на 2021 рік"».

Рішення №8 «Про затвердження тарифів на послуги зі збирання та вивезення побутових відходів для бюджетних установ, інших підприємств, установ , організацій та фізичних осіб-підприємців"».