Дата: 19.05.2020 14:51

Щороку, у третій четверг травня, відзначається міжнародне свято- День вишиванки.

Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції носити вишитий український одяг. В наші дні українська вишиванка є беспечним атрибутом вишуканого смаку. Вона стильна та гармонійно поєднується як з класичним костюмом, так з повсякденним одягом. А ще нагадує, що ми-українці, пам'ятаємо та шануємо наші звичаї. З нагоди цього свята в бібліотеці організована книжкова виставка "Українські вишиванки", яка знайомить користувачів з традиціями та тонкощами вишивки української сорочки. Вона втілює в собі одну з основних функцій, якої дотримувалися з давніх часів-буди оберегом.