A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шахівська об'єднана територіальна громада
Донецька область, Добропільський район

Наші досягнення

Дата: 16.06.2020 11:02
Кількість переглядів: 73

2019-2020 н. р.

Прізвище та ім’я

Клас

Назва конкурсу

Зайняте місце

Керівник

Номінація «Переможці мистецьких та творчих конкурсів» (Всеукраїнського та обласного рівня)

 

Рип’як Таїсія

6

V обласний фестиваль  етнічних та національних мов і культур «Мови різні-душа одна»

І

Репяк С. В.

 

6

«Великодній дивограй»

ІІІ

Репяк С. В.

Бодра Олександра

6

«Великодній дивограй»

ІІІ

Репяк С. В.

Шапко Гліб

7

«Великодній дивограй»

Участь

Горобець О. І.

Павленко Дмитро

7

«Великодній дивограй»

Участь

Горобець О. І.

Калашник Вадим

7

«Великодній дивограй»

Участь

Горобець О. І.

Астаф’єв Мирон

1

«Великодній дивограй»

Участь

Соболь Л. Б.

Шапко Мілана

5

«Великодній дивограй»

Участь

Портняга В. І.

Придворов Микита

10

«Великодній дивограй»

Участь

Івіна О. В.

Строган Станіслав

8

«Великодній дивограй»

Участь

Зоненко Г. В

Тремба Ярослав

11

«Великодній дивограй»

І

Калашник Г. М

Адеріхіна Кіра

4

«Зайвим тратам скажем ні!»

Участь

Олексів В. В.

Штагер Владислав

9

«Зайвим тратам скажем ні!»

Участь

Бутурлімова О. М.

Лихопека Карина

10

«Зайвим тратам скажем ні!»

ІІІ

Івіна О. В.

Олексів Мар’яна

9

«Шукай краси-добра шукай»

Участь

Івіна О. В

Бірюкова Карина

9

«Шукай краси-добра шукай»

Участь

Івіна О. В

Павленко Дмитро

7

Фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини»

Участь

-

Яблучанська Світлана

9

Фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини»

Участь

-

Шейко Вікторія

6

Фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини»

Участь

-

Антонь Олександра

2

Фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини»

Участь

 

Шапко Майя

4

«Краса рідного краю»

ІІ

Олексів В.В.

 

4

«Великодній дивограй »

Участь

Шапко Л. О.

Адеріхіна Кіра

4

«Краса рідного краю»

ІІ

Олексів В.В.

Антонь Ілона

4

Виставка-конкурс різдвяних композицій

ІІІ

Олексів В.В.

 

 

 

 

 

Бодра Олександра

6

ХІV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Участь

Репяк С. В.

Іваненко Іван

6

ХІV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Участь

 

Калашник Станіслав

3

ХІV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Участь

 

Толпекін Тимофій

3

ХІV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Участь

 

Тугай Микита

3

ХІV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Участь

 

Шапко Мілана

5

ХІV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Участь

 

Шапко Тетяна

 

9

ХІV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Участь

 

Шевцов Нікіта

7

ХІV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Участь

 

 

 

Конкурс «Мрійник року»

Участь

 

Середа Ангеліна

6

Конкурс «Політ до Місяця і далі»

Участь

Репяк С. В.

Журавльова Діана

6

Конкурс «Політ до Місяця і далі»

Участь

 

Шейко Вікторія

6

Конкурс «Політ до Місяця і далі»

Участь

 

Бодра Олександра

6

Конкурс «Політ до Місяця і далі»

Участь

 

Шевцов Нікіта

7

Конкурс «Політ до Місяця і далі»

Участь

Горобець О.І.

Шапко Майя

4

Конкурс «Політ до Місяця і далі»

Участь

 

Шапко Мілана

5

Конкурс «Політ до Місяця і далі»

Участь

Портняга В.І.

Зоненко Антоніна

5

Конкурс «Політ до Місяця і далі»

Участь

 

Калашник Станіслав

3

Конкурс «Політ до Місяця і далі»

Участь

Шапко Л. О.

Шейко Антон

3

Конкурс «Політ до Місяця і далі»

Участь

 

 

3

Конкурс «Український сувенір»

ІІІ

Олексів В. В.

Ільїчова Дарина

1

Акція «Годівничка»

Участь

Соболь Л.Б.

Кошелєв Данило

1

Акція «Годівничка»

Участь

 

Павлюченко Ярослав

1

Акція «Годівничка»

Участь

 

Мкльнишина Єва

1

Акція «Годівничка»

Участь

 

Астаф’єв М.ирон

1

Акція «Годівничка»

Участь

 

Олексів Мар’яна

9

Обласний квест «Знай і люби свій край»

ІІ

ГейченкоІ.В.,

Родіонова М. В.,  Калашник Г. М.

Олексів Руслан

9

Обласний квест «Знай і люби свій край»

ІІ

 

Баган Артем

9

Обласний квест «Знай і люби свій край»

ІІ

 

Крайня Любов

11

Обласний квест «Знай і люби свій край»

ІІ

 

Скрипнік Каміла

11

Обласний квест «Знай і люби свій край»

ІІ

 

Ясеницька Аліна

11

Обласний квест «Знай і люби свій край»

ІІ

 

Маміч Поліна

11

Обласний квест «Знай і люби свій край»

ІІ

 

Антонь Поліна

8

«Український оберіг»

Участь

Зоненко Г. В.

Олексів Мар’яна

9

Онлайн-конкурс «Відун»

ІІІ

Івіна О. В., Репяк С. В.

Лазебник Іван

9

Онлайн-конкурс «Відун»

ІІІ

Івіна О. В., Репяк С. В.

Павлюченко Яросав

1

Обласний конкурс малюнків «Зимові візерунки»

ІІІ

Соболь Л. Б.

Кошелєв Данило

1

Обласний конкурс малюнків «Зимові візерунки»

ІІІ

Соболь Л. Б.

Астаф’єв Мирон

1

Обласний конкурс малюнків «Зимові візерунки»

ІІ

Соболь Л. Б.

Шапко Марія

1

Обласний конкурс малюнків «Зимові візерунки»

ІІІ

Соболь Л. Б.

Номінація «Переможці Всеукраїнських інтелектуальних конкурсів»

Строган Станіслав

8

Квест-марафон «Чи знаємо ми Т. Шевченка?»

1-й тур – І м.

Родіонова М. В.

Калашник Вадим

7

Квест-марафон «Чи знаємо ми Т. Шевченка?»

1, 2 -й тур – І м.

Родіонова М. В.

Олексів Мар’яна

9

Всеукраїнський конкурс перекладу «Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу»

Участь

Строган О. М.

Номінація «Участь педагогів в обласних конкурсах»

Репяк С. В.

 

Конкурс патріотичного календаря

Участь

 

Олексів В.В,

Родіонова М.В

 

Конкурс презентацій «Національне виховання-майбутнє держави»

Участь

 

Номінація «Учасники та переможці ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад»

Калашник В.

7

Математика

Участь

Калашник Г.М.

Номінація «Учасники та переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів»

Крайня Любов

11

Українська мова та література

ІІ

Родіонова М.В.

Олексів Мар’яна

9

Українська мова та література

Участь

Родіонова М.В.

Строган Станіслав

8

Українська мова та література

Участь

Родіонова М.В.

Крайня Любов

11

Математика

Участь

Калашник Г.М.

Калашник Вадим

7

Математика

І

Калашник Г.М.

Олексів Мар’яна

9

Англійська мова

Участь

Строган О. М.

Олексів Мар’яна

9

Правознавство

ІІІ

Івіна О.В.

Ясеницька Аліна

11

Історія

Участь

Івіна О.В.

Лихопека Карина

10

Біологія

Участь

Гейченко І.В.

Маміч Поліна

11

Біологія

Участь

Гейченко І.В.

Толпешина Єлизавета

9

Біологія

Участь

Гейченко І.В.

Лазебник Іван

9

Географія

Участь

Горобець О. І.

Павленко Дмитро

7

Географія

Участь

Горобець О. І.

Адеріхіна Кіра

7

Фізика

Участь

Заварзіна І. М.

Сергеєва  Анастасія

8

Фізика

Участь

Заварзіна І. М.

Олексів Руслан

9

Фізика

Участь

Заварзіна І. М.

Скріпник Каміла

11

Інформатика

Участь

Калашник Г.М.

Шапко Тетяна

9

Інформатика

Участь

Калашник Г.М.

Сидорова Ганна

 

Районний фестиваль «Учнівське самоврядування-майбутнє держави»

І

Репяк С.В.

Олексів Мар’яна

9

Районний фестиваль «Учнівське самоврядування-майбутнє держави»

І

Репяк С.В.

Придворов Микита

10

Районний фестиваль «Учнівське самоврядування-майбутнє держави»

І

Репяк С.В.

Адеріхіна  Каміла

7

Районний фестиваль «Учнівське самоврядування-майбутнє держави»

І

Репяк С.В.

Шапко Майя

4

Районний фестиваль «Учнівське самоврядування-майбутнє держави»

І

Репяк С.В.

Микуланинець Дмитро

7

Районний фестиваль «Учнівське самоврядування-майбутнє держави»

І

Репяк С.В.

Зоненко Іван

5

Районний фестиваль «Учнівське самоврядування-майбутнє держави»

І

Репяк С.В.

Мельнишина Ангеліна

7

Районний фестиваль «Учнівське самоврядування-майбутнє держави»

І

Репяк С.В.

Адеріхіна Кіра

4

Районний фестиваль «Учнівське самоврядування-майбутнє держави»

І

Репяк С.В.

Шапко Гліб

7

Х міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т Шевченка

ІІ

Родіонова М.В.

Крайня Любов

11

Х міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т Шевченка

ІІІ

Родіонова М.В.

Антонь Анастасія

6

Х міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т Шевченка

Участь

Репяк С. В.

Олексів Мар’яна

9

Х міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т Шевченка

Участь

Івіна О. В.

Шапко Гліб

7

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

ІІ

Родіонова М.В.

Антонь Поліна

8

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

Участь

Родіонова М.В.

Скрипнік Каміла

11

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

ІІІ

Родіонова М.В.

Олексів Мар’яна

9

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

Участь

Івіна О. В.

Номінація «Переможці спортивних змагань»

Команда Шахівської ОТГ

 

Обласні зональні змагання «Веселі старти» серед команд школярів ОТГ області

ІІ

Шапко О. Л.

Команда Шахівської ЗОШ (молодша група)

 

Районні змагання з міні-футболу

ІІІ

Шапко О. Л.

Команда Шахівської ЗОШ (молодша група)

 

Районні змагання з міні-футболу

ІІ

Шапко О. Л.

Номінація «Команди -учасники Всеукраїнських конкурсів»

Команда Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Учасник рекорду України «Найбільша кількість уроків добра»

Участь

Репяк С. В.

         

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь