До уваги сільгоспвиробників!

Дата: 22.06.2020 14:19

Пропозиції для проведення вебінарів

Комітет харчової промисловості та сільського господарства при Німецько-Українській промислово-торгівельній палаті разом з партнером Агроторгівля України, у співробітництві з Офісом з просування експорту України, Торгово-промисловою палатою України та іншими асоціаціями, планує започаткувати ефективну програму вебінарів для українського агропромислового бізнесу, експортних трейдерів або виробників продуктів харчування чи сільськогосподарської продукції, починаючи з червня 2020 року, де можуть прийняти участь на безоплатній основі усі зацікавлені особи.

Надати пропозиції можна за посиланням: