День Родини

Дата: 08.07.2020 09:03

Фото без опису8 липня в Україні святкують День родини!

Український День родини відносно молоде свято й відзначаєтся лише з 2012 року.

Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року.

Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра і Февронію, які є покровителями сім’ї та шлюбу.

Родина – для кожного надзвичайно важлива! Саме рідні завжди підтримають у важку хвилину та порадіють успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких. Родина – поняття священне, її потрібно оберігати та шанувати!

Щиро вітаємо усіх мешканців нашого села із Днем родини!

Бажаємо всім українським сім'ям мирного неба, міцного здоров’я, щасливої долі та непохитної твердості родинних стосунків!