У відділі ЦНАП розпочато видачу витягу з ДЗК про земельну ділянку

Дата: 17.07.2020 08:35

Згідно Закону України «Про Державний земельний кадастр», Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку може бути виданий також, адміністраторами центрів надання адміністративних послуг або уповноваженими посадовими особами виконавчих органів місцевого самоврядування.

В рамках реалізації державної політики децентралізації влади, у відділі "Центр надання адміністративних послуг" Шахівської сільської ради в липні 2020 року забезпечено створення та підключення робочого місця користувача автоматизованої системи Державного земельного кадастру та розпочато надання відомостей з Державного земельного кадастру начальников відділу з питань землеустрою, екології, містобудування та АПК.

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку містить усі відомості про земельну ділянку, внесені до Поземельної книги. Складовою частиною витягу є кадастровий план земельної ділянки, сформований як викопіювання з кадастрової карти (плану) території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Від сьогодні зазначену послугу можна отримати у відділі ЦНАП Шахівської сільської ради за адресою:

вул.М.Ф.Чернявського, 5А, с.Шахове, Добропільський р.

Телефон для довідок:

(050)-01-50-446