СУЧАСНІ СЕРВІСИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Дата: 20.08.2020 13:00

Сучасні пенсійні онлайн-сервіси засвідчили не лише свою ефективність, а й актуальність у період пандемії COVID-19. Сьогодні якісний пенсійний сервіс доступний кожному клієнту Пенсійного фонду, без візитів до його установ.

Які сервіси пропонує Пенсійний фонд?

Автопризначення пенсії
Можливість подати заяву для призначення пенсії до настання пенсійного віку. Пенсійний фонд опрацює найвигідніший для Вас розмір пенсії. Пенсію буде призначено автоматично.

Мобільний додаток
Доступ до вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з мобільних пристроїв (телефонів або планшетів).

Пенсійний калькулятор
Прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за наявними в Реєстрі застрахованих осіб даними.

Електронна трудова книжка
Доступ до відомостей про трудову діяльність, сформованих за даними звітів роботодавців.

Електронне пенсійне посвідчення
Пластикова картка, яка поєднує в собі банківську картку і пенсійне посвідчення особи з відповідними персональними даними, містить ЕЦП власника.

Кабінет страхувальника (роботодавця)
Роботодавець може отримати інформацію про сплату ЄСВ і подання звітності та побачити зауваження до неї й рекомендації щодо усунення наявних недоліків.

Отримання довідок
Можливість отримувати довідки про розмір сплачених внесків, розмір заробітної плати, врахований страховий стаж, розмір пенсії, витяг з Реєстру застрахованих осіб — без візитів до органів Пенсійного фонду.

SMS-інформування
Можливість отримувати інформацію про розгляд звернень за призначенням чи перерахунком пенсії, дату виплати пенсії, сплату роботодавцем соціального внеску, страховий стаж.

Повний доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України можливий після реєстрації на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду за ЕЦП, або номером телефону чи банківської карти.