Дистанційне засідання клубу "Обираємо майбутнє разом" для батьків учнівської молоді

Дата: 28.08.2020 08:18

27 серпня Марія Дьоміна провела  чергове  дистанційне  засідання клубу "Обираємо майбутнє разом" для батьків учнівської молоді. На засіданні клубу обговорювались питання, щодо вибору майбутньої професії, як не зробити помилки та отримати задоволення від свого вибору. Орієнтація у виборі професії набуває особливого значення: чим раніше молода людина розвине свою (професійну) перспективу, тим раніше вона зможе зайняти відповідне місце в світі професій завдяки відповідному закінченню школи, додатковій кваліфікації та своїй діяльності. Батькам треба підняти  настрій своєї дитини та зміцніти самосвідомість, поговорити з дитиною про те як ви в свій час обирали професію і які чинники були вирішальними у вашому виборі. Процес пошуку професії повинен бути для батьків таким же важливим, як перед цим вибір відповідної школи. Підготовка до вибору професії повинна бути сімейною справою, яка повинна активно розумітися та організовуватися. Батьки повинні також відповідально робити все можливе, щоб успішно організувати вибір професії. Для цього можуть надати цільову допомогу інші люди, співбесіди з професійними консультантами, психологами, а також вивчення соціальної літератури. Профконсультант  порадила батькам ближче до 8-9 класу відвідати  з дитиною центр зайнятості для проведення профорієнтаційної  консультації, яка включає  тестування, зокрема на платформі профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості «Моя професія-консультаційна мережа». Використання різних  методик,  проведення профдіагностичного тестування  зможуть відкрити справжні таланти дитини, а отже допоможуть зробити вірний вибір.

Фахівчиня побажала учасникам вебінару та їх діткам займатись улюбленою справою, перебувати в гармонії з власними потребами та почуттями.