День визволення Донбасу

Дата: 08.09.2020 14:53

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

8 вересня весь Донбас відзначає День визволення від гітлерівської окупації. Це свято, як і День Перемоги, відзначається мітингами, парадами і заздравицями на честь ветеранів війни, ці урочисті дні - нагадування людям всього світу про ті страшні часи фашистського тиранства, які прийшлося пережити не тільки донбасівцям, а й всім українцям.

На долю нашого краю, як і на долю рідної України, випало лихоліття. Два довгих роки гітлерівська орда руйнувала наш край, а Донбас, нескорений, воював на всіх фронтах, в партизанських загонах і підпіллі, разом зі всією великою країною кував Велику Перемогу.

Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної війни. Живою і невмирущою є пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність батьківщини, врятував світ від нацистської навали. Треба пам'ятати, щоб жити.

Привітання зі святом можете проглянути за посиланням https://www.facebook.com/100004755158180/videos/1663117150523441