Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Про урегулювання питання сплати пенсійного збору при придбанні житла вперше

Дата: 20.10.2020 15:10
Кількість переглядів: 3551

Фото без опису

23 вересня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову 866 “Про внесення змін до Порядку сплати збору на обовязкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій”.

Постановою урегульовано питання встановлення факту придбання житла вперше та створено механізм звільнення від сплати збору на обовязкове державне пенсійне страхування, як передбачено Законом УкраїниПро збір на обовязкове державне пенсійне страхування”.

Зокрема доповнено пункт 15-2 підпунктамивіг”, в яких зазначено перелік необхідної інформації та документів, які підтверджують звільнення від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування. Уточнено, що особа, яка перебуває у черзі на одержання житла, підтверджує це документом, виданим органом, до компетенції якого належить ведення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Також, пункт 15-3 доповнено абзацом, який передбачає, щоНотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється без документального підтвердження сплати збору на обовязкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна за наявності зазначених у підпунктахвігпункту 15-2 Порядку інформації та документів, що підтверджують звільнення від сплати”.

Крім того, постановою передбачена можливість подання звітів нотаріусів стосовно нарахування та сплати збору на обовязкове державне пенсійне страхування у вигляді електронного документу з використанням кваліфікованого електронного підпису.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано