ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Дата: 19.11.2020 13:46

Департамент економіки Донецької облдержадміністрації спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою, в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, запрошує Вас 03 грудня 2020 року о 10.00 в online-режимі взяти участь у Національній практичній конференції «Малий та середній бізнес - як ефективна складова сталого розвиткуекономіки України».

Для участі у конференції просимо до 27 листопада 2020 року зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3lngVLq  (доступ буде надісланозареєстрованим учасникам).

Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

- аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

- визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної

- підтримки та розвитку МСБ;

- залучення інвестицій в МСБ;

- презентації ефективних практик та успішного досвіду діючих підприємств та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ!