До уваги компаній-виробників

Дата: 09.03.2021 14:47

З метою популяризації експортного потенціалу, підвищення рівня конкурентоспроможності та розширення ринків збуту для компаній-виробників, проводиться робота щодо аналізу та формування експортного потенціалу громади. У зв’зку із зазначеним, просимо надати анкети потенційно зацікавлених компаній-експортерів (згідно форми), які мають бажання та можливість експортувати продукцію свого виробництва, їх рекламно-презентаційні матеріали на 1-2 стор. із зазначенням емблеми (бренду) підприємства. Реквізити підприємств вказати обов’язково на українській та англійській мові.

Інформацію направляти до 15.03.2021 року у форматі Word на електронну адресу: shahivska.tg@dn.gov.ua