Про дистанційне навчання 10 класу

Дата: 21.04.2021 10:47

НАКАЗ

Від 20.04.2021                                                                                        №__

Про дистанційне навчання

учнів 10 класу

Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону праці», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)», листа Добропільської міськрайонної філії державної установи «Донецький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» від 20.04.2021 № 627/3.1, наказу відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Шахівської сільської ради від 07.04.2021 №77-од «Про дистанційне навчання  учнів 10 класу Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів» та з метою недопущення поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19):

НАКАЗУЮ:

1. Перевести учнів 10 класу на дистанційну форму навчання з 21.04.2021р. по 28.04.2021р.
  2. Відповідно до Положення про дистанційне навчання, затверджене наказом МОН України від 25.04.2013 року №466, листа МОН України від 02.11.2020 № 4/9-609 «Щодо організації дистанційного навчання» забезпечити виконання освітніх програм шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу освіти її здобувачами. Основною формою організації освітнього процесу за дистанційним навчанням є самостійна робота.
  3. Учителям, які викладають у 10 класі, для організації освітнього процесу використовувати:
    1. Наступні технології дистанційного навчання: електронну пошту, скайп-дзвінки, вайбер-групи, соціальні мережі, онлайн-уроки, онлайн-тести, телефонні дзвінки,
    2. Наступні сервіси: онлайн-уроки, онлайн- тести, хмарні сервіси, vseosvita.ua., naurok. сom.ua, LearningAppsrg, Instagram, Messenger, СlassMeet, Classroom, Skype, Facebook, YouТube, Viber.
    3. Завдання розробляти відповідно до розкладу занять та    календарних планів, розміщати домашні завдання на шкільному сайті.
    4. Для оцінювання учнів обирати різні форми дистанційного навчання, в тому числі скайп-дзвінки, електронна пошта, вайбер-посилання тощо.
    5. Проводити для учнів індивідуальні консультації в телефонному режимі.
  4.  Заступнику директора з НВР Паничевій А.М. внести зміни в розклад уроків 10 класу відповідно до вимог Санітарного регламенту.
  5. Класному керівнику Бутурлімовій О.М.:
    1. Постійно інформувати учнів щодо заходів запобігання поширення      хвороби та дій у випадку захворювання.

5.2.  Проводити індивідуальні бесіди виховного характеру та бесіди з ОБЖ

1. Практичному психологу Редчиць Н.В. здійснювати психолого-педагогічний супровід педагогічного процесу та окремих учнів. Матеріали поширювати через вайбер-групи та сайт школи. У телефонному режимі проводити індивідуальні консультації для учнів.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                  Г.О.Лягуша