Дата: 26.11.2021 22:22

Класний керівник Калашник Ганна Михайлівна

Фото без опису Фото без опису

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Учні 6 класу Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів традиційно долучилися до  акції "16 днів проти насилля"

Символами акції “16 днів без насильства” є стрічки трьох кольорів – синього, білого та червоного.

Шістнадцятиденний період охоплює такі важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

27 листопада.

Учні 6 класу Шахівської ЗОШ І-ІІІст. прийняли участь в акції "#ЗапалиСВІЧКУ" під гаслом "#Збережи ПАМ'ЯТЬ. #Збережи ПРАВДУ."

21 листопада.

З Днем Гідності та Свободи! Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода в домівках! Нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

????????????????????????????????????

Фото без опису Фото без опису Фото без опису   https://www.facebook.com/100004660320957/videos/pcb.2024448204387171/238125148422912- відео

20 листопада— Всесвітній день дітей.

Учні 6 класу Шахівської ЗОШ І-ІІІст. приєдналися до конкурсу малюнків "Великі права маленької дитини"

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі.

13 листопада весь світ відзначає Всесвітній день доброти

#ДЕНЬУКРАЇНСЬКОЇПИСЕМНОСТІТАМОВИ

9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

30 жовтня

Геловін (Хеловін;Хелоуїн; Хеллоуїн;англ.Halloween) або Відьо?мська ніч????????????????

Хеловін найбільш загадкове і найбільш атмосферне свято.????

Всім БУУУУ!!!! ??????????????????????

????Так моторошно, що аж весело!????

????Чи весело, що аж моторошно????? ????

Веселого Хелловіну, друзі!????????????

Фото без опису Фото без опису

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Фото без опису Фото без опису

Учні 5 класу учасники обласного вебквесту «30 кроків: шлях до Незалежності», над яким працювала обласна творча група вчителів історії закладів освіти Донецької області.

Команда Шахівської ЗОШ І-ІІІ ст. стала переможцем    обласного вебквесту! Його результати розміщено в «Турнірній таблиці вебквесту» за покликанням:
https://nezukraine.wixsite.com/30rokiv  Для ознайомлення з балами, здобутими шкільними командами учнів, у контексті 6-9 кл. слід увести пароль  – «6-9klas2117

#День_захисника_та_захисниці_України

14 жовтня — день із багатою історією. Україна святкує не лише День захисників і захисниць, а й День українського козацтва та день заснування Української повстанської армії.

учні 6 класу учасники Конкурсу дитячих малюнків Noosphere Space Art Challenge

Фото без опису Нет описания.

12 жовтня

Подарунки від Естонії

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису

29 вересня - День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту.

80 років тому ? 29-30 вересня 1941року в окупованому нацистами Києві в Бабиному Яру розпочалися масові розстріли мирного єврейського населення міста – за два дні 29 та 30 вересня 1941 року, за офіційними історичними свідченнями, там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. До 1943 року Бабин Яр став місцем розстрілу до 200 000 чоловік. Це були не лише жителі Києва, а і біженці з окупованих українських регіонів, що прибули до міста у надії на порятунок.

Бабин Яр – одне з всесвітньовідомих місць трагедій, яке стало символом Голокосту, урочище на північно-західній околиці Києва, яке було обране німецьким командуванням через наявність там ровів і ярів.

Фото без опису Фото без опису

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Фото без описуФото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

День вчителя — свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей.

Фото без опису Фото без опису

Твоє здоров'я в твоїх руках

Фото без опису Фото без опису

Учні 6 класу Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради долучилися до благодійної акції «Монетки дітям!», яку ініцюювали Національний банк та фонд «Таблеточки», який допомагає онкохворим дітям та їхнім сім’ям в Україні. Вони запрошують українців взяти участь у зборі монет номіналом 25 копійок, що вийшли з обігу. Зібрані кошти будуть направлені на допомогу для лікування онкохворих дітей.

Приєднуйтесь і ви до акції – даруйте дітям шанс на життя! Творімо добро разом!

Фото без опису Фото без опису

17 вересня. Учні 6 кл. вболівають за "Донбас"

Перший матч нового сезону УХЛ ????

???? «Донбас» - «Сокіл»

???? Кубок відкриття, 1-й тур УХЛ

Фото без опису Фото без опису

День фізичної культури та спорту

"Ми за здоровий спосіб життя"

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису

ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ДОНБАСУ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Фото без опису Фото без описуФото без опису

?З початком нового навчального року!?????????????

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису  Фото без описуФото без описуФото без опису