Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

#Донеччани_державотворці

Дата: 15.07.2022 12:50
Кількість переглядів: 128

Сьогодні стартує регіональний онлайн проєкт #Донеччани_державотворці

Відповідно до Указу Президента України від 24 серпня 2021 року № 423/2021 «Про День Української Державності» в Україні встановлено нове державне свято - День Української Державності, який відзначається щорічно 28 липня. З метою збереження та популяризації тисячолітньої історії української державності, виховання у громадян поваги до діяльності видатних особистостей минулого та сьогодення, які внесли значний вклад в розвиток та формування української державності, а також борців за державність та незалежність України усіх часів Донецька обласна державна адміністрація започатковує проведення онлайнового проєкту #Донеччани_державотворці.

У межах проєкту пропонується з 15 по 28 липня 2022 року розповісти про мешканців Донеччини минулого та сьогодення, які внесли значний вклад у розвиток та розбудову української державності, в боротьбу за незалежність і суверенітет України, розмістивши інформацію про них на своїх офіційних вебсайтах, а також на сторінках в соціальних мережах.

Підтримуйте історію та надбання нашої країни, долучайтесь до ініціативи й публікуйте на своїх сторінках світлини та інформацію про впливових жителів області та району з хештегом #Донеччани_державотворці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано