Дата: 16.08.2023 12:36

КНП «ЦПМСД Шахівської сільської ради» висловлює слова щирої вдячності Донецькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України за надану  гуманітарну допомогу – інституційні набори. До їх складу входять засоби для прибирання, прання, дезінфекції, дотримання гігієни.

Товариство Червоного Хреста України є найбільшою гуманітарною організацією в Україні, яка одна із перших реагує на всі надзвичайні ситуації в країні і надає допомогу тим, хто найбільше її потребує.

Окрема подяка КП «Шахове-2016» за перевезення гуманітарної допомоги.

Дякуємо за турботу та підтримку, високий патріотизм, щирість та милосердя! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Бережіть себе!