Дата: 04.11.2023 13:31

4 листопада до мешканців сіл Никанорівка  на запрошення старости Никанорівського старостинського округу  завітали прихожани Церкви Євангельських християн - баптистів " Дім Молитви "м.Добропілля. Діти та дорослі, які зібралися на цю зустріч з цікавістю слухали розповіді прихожан, а також були раді отримати цікаві книжки  " Біблія в картинах", "Біблія" та ін., а діти раділи солодощам, які їм були роздані.

Жителі сіл Никанорівського старостинського округу дякують Церкві ЄХ-Б"Дім Молитви " за їх цікаву доповіть, Молитву  за Україну та надану допомогу багатодітним родинам. Сподіваємося, що ця зустріч не остання, і до нашого старостинського округу ЄХ-Б "Дім Молитви" ще завітає, чекаємо нових зустрічей і цікавих, корисних розмов.

За інформацією старости Никанорівського старостинського округу.