Дата: 19.12.2023 08:32

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України забрала життя захисника з нашої громади Рипʼяка Сергія Івановича.

Шахівська сільська військова адміністрація висловлює щирі співчуття близьким та рідним з приводу героїчної загибелі захисника України...

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!