Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Послуги з благоустрою території с. Золотий колодязь Покровського району Донецької області - поточний ремонт / підсипка дорожнього полотна по вулиці Степова, розміру бюджетного приз

Дата: 16.07.2024 14:46

Предмет закупівлі: Послуги з благоустрою території с. Золотий колодязь Покровського району Донецької області - поточний ремонт / підсипка дорожнього полотна по вулиці Степова (ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-12-010158-a

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

1. Доцільність закупівлі. з метою поточного ремонту / підсипки дорожнього полотна існує потреба в закупівлі Послуги з благоустрою території с. Золотий колодязь Покровського району Донецької області - поточний ремонт / підсипка дорожнього полотна по вулиці Степова.

2. Обсяги закупівлі. Обсяги визначені відповідно очікуваної потреби обрахованої Замовником відповідно до технічного завдання – 2 послуги.

3. Технічні та якісні характеристики закупівлі.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Відомість обсягів робіт

Найменування робіт та витрат

Одиниця

виміру

Локальний кошторис 02-01-01 на Поточний

ремонт/підсипка дорожнього полотна по вулиці Степова

Улаштування дорожніх корит коритного профілю з

застосуванням екскаваторів, глибина корита до 250 мм

м2

Улаштування підстильних та вирівнювальних шарів

основи із шлаку доменного відвального

сталеплавильного

м3

ДЕФЕКТНИЙ АКТ

на Послуги з благоустрою території с. Золотий колодязь Покровського району Донецької області - поточний ремонт / підсипка дорожнього полотна по вулиці Степова

Умови виконання робіт звичайні

Об'єми робіт

Ч.ч.

Найменування робіт і витрат

Одиниця

виміру

Улаштування дорожніх корит коритного профілю з

застосуванням екскаваторів, глибина корита до 250 мм

кількість: 800*3,5

м2

Улаштування підстильних та вирівнювальних шарів

основи із шлаку доменного відвального

сталеплавильного

кількість: 800*3,5*0,2

м3

4. Розмір бюджетного призначення, очікувана вартість предмета закупівлі.

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі Послуги з благоустрою території                с. Золотий колодязь Покровського району Донецької області - поточний ремонт / підсипка дорожнього полотна по вулиці Степова сформований з урахуванням очікуваної вартості закупівлі.

Орієнтовну очікувану вартість закупівлі Послуги з благоустрою території с. Золотий колодязь Покровського району Донецької області - поточний ремонт / підсипка дорожнього полотна по вулиці Степова визначено на підставі кошторисної документації та експертної оцінки, враховуючи рекомендації Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 р. №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами). На підставі кошторисної документації та експертної оцінки, очікувана вартість предмета закупівлі Послуги з благоустрою території с. Золотий колодязь Покровського району Донецької області - поточний ремонт / підсипка дорожнього полотна по вулиці Степова складає: 1 302 938,00 грн. (Один мільйон триста дві тисячі дев`ятсот тридцять вісім гривень 00 коп.), з ПДВ.