Перевірка захисних споруд цивільного захисту є важливим заходом для забезпечення безпеки населення у разі надзвичайних ситуацій.

Дата: 19.07.2024 10:21

Фахівці Покровського районного управління разом з іншими відповідними службами взяли участь у проведенні щоквартальньних комісійних перевірок (обстежень) об'єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, які розташовані на території Шахівської громади.

Під час огляду особливу увагу звертали на :

Огляд зовнішнього стану споруди;

Перевірка внутрішніх приміщень;

Перевірка вентиляційної системи та системи опалення;

Оцінка доступності аварійних виходів.

Оцінка системи електропостачання:Перевірка електричних мереж та обладнання.

Оцінка стану генераторів та акумуляторних батарей;

Перевірка запасів:Оцінка наявності та стану запасів води, їжі, медикаментів та інших необхідних матеріалів.

Перевірка термінів придатності продуктів та медикаментів.

Перевірка роботи системи оповіщення та засобів зв'язку.

Перевірка знань та навичок персоналу щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

За результатами обстежень по кожному об’єкту надано рекомендації щодо усунення виявлених недоліків.

Після перевірки важливо забезпечити своєчасне виконання всіх рекомендованих заходів для підтримання захисних споруд у належному стані.