КАТИНСЬКИЙ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Дата: 01.10.2024 13:03

Сергій народився 03 травня 2001 року у селищі маяк Добропільського району Донецької області.

У 2007 році пішов до першого класу. Здобув повну загальну середню освіту в 2018 році у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області.

У вересні 2018 року вступив до Державного навчального закладу «Костянтинівське вище професійне училище» і у 2020 році здобув професію «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів: водій автотранспортних засобів».

16 листопада 2020 року був прийнятий на військову службу за контрактом. Службу проходив у ВЧ А 3283, 17 танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка.

Сергій помер у Львівському шпиталі від важкої хвороби21 жовтня 2022 року. Сергію було лише 21 рік. Похований на кладовище села Новоторецьке Покровського району Донецької області.

У Сергія залишилися мама та бабуся. Рідні дуже важко переживають втрату рідної людини.

Низький уклін тобі, Герою, і вічна слава!