ЛУБІНЕЦЬ ДЕНИС ВАСИЛЬОВИЧ

Дата: 01.10.2024 13:06

Народився  09 жовтня 1985 року в селищі Маяк Добропільського району Донецької області.

У 1992 році пішов до першого класу Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 2003 році отримав повну середню освіту. Після закінчення школи поступив до Краматорського професійного ліцею де навчався за спеціальністю «Слюсар по ремонту автомашин». У 2004 році закінчив ліцей і був призваний до лав ЗСУ. Срочну службу проходив в інженерних військах військової частини розташованої у місті Самбір Львівської області. У 2006 році після закінчення служби у ЗСУ пішов працювати робочим  до ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська». У 2009 році перейшов працювати на шахту «Красноармійська-Західна № 1».

У 2009 році народився син Антон у цивільному шлюбі. У 2016 році одружився. У 2018 році народилася донька Мілана.

У червні 2022 року пішов добровольцем до ЗСУ. Службу проходив зенітником у 80 окремо-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ.

29.01.2023 року  Денис помер.

Похований у селі Панківка Покровського району Донецької області.

У Дениса залишилися  рідні, які дуже важко переживають смерть рідної людини.

Низький уклін тобі, Герою і вічна слава!