Новини Шахівської Громади

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

Відповідно до Указу Президента України №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» від 16 березня 2022 року. З метою вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

09:00 06.04.2022

09:00 05.04.2022

09:00 04.04.2022

09:00 03.04.2022

09:00 02.04.2022

09:02 01.04.2022

09:00 31.03.2022

09:00 30.03.2022

09:00 29.03.2022

Соцдопомога ВПО: важлива інформація

Виплати доступні через будь-який банк Переселенці, що евакуювалися після 24.02.22 можуть вибрати будь-який зручний банк, щоб отримувати виплати від держави. Гроші надходитимуть НЕ лише на рахунки Ощадбанку.

18:55 28.03.2022