Військово-патріотична гра "Джура"

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Україна – територія Гідності і Свободи! Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.

21:34 21.11.2021

Конкурс "Впоряд"

Конкурс "Впоряд" Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура").

11:32 06.05.2021

Онлайн-конкурс «Ватра! Слава Героям!»

У  рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства. Рій "Козацька слава" взяв участь  в онлайн-конкурсі "Ватра! Слава Героям!".

09:28 06.10.2020

Всеукраїнський онлайн-конкурс "Відун"

23 травня 2020 року відбувся Всеукраїнський онлайн-конкурс "Відун", який був організований Українcьким державним центром національно-патріотичного виховання. Гра була присвячена Дню Героїв України.

13:46 30.05.2020