Новини Шахівської Громади

Дата: від до Скинути

Виїзний прийом директору Департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації Литвинова Артема Вікторовича

21 червня 2018 року о 1000  відповідно до графіку проведення виїзних спільних прийомів громадян у містах та районах області керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації разом з керівниками виконкомів місцевих рад на І півріччя 2018 року  затвердженого головою Донецької облдержадміністрації Жебрівським П.І. виїзний прийом проводить директор Департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації Литвинов Артем Вікторович.

10:37 15.06.2018

"Міні - Міс 2018"