УВАГА! ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ!

13 травня 2020 року Верховна Рада на позачерговому засіданні прийняла рішення, яким удосконалено процедуру отримання допомоги по частковому безробіттю НА ЧАС КАРАНТИНУ.

12:05 15.05.2020

МОМ ОГОЛОШУЄ НАБІР В ОСВІТНІЙ ГРАНТОВИЙ ПРОЄКТ

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії розпочинає набір учасників у новий проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України», спрямований на соціально-економічний розвиток Донецької та Луганської областей (тут і далі йдеться про території, контрольовані Урядом України), зокрема районів уздовж лінії розмежування на сході України.

09:36 08.05.2020